designtyponet.cz

baner

Wikipedia piča

holky v podkolenkách

jedna pizda proti vode

bryle pro holky

top eskort

pica kreslena

černoška na sex praha

děvka pro cikány

společnice opava

seznamka lezeni

brno zidenice sex

beefit

File:Symbol píča.svg - Wikipedia

wikipedia pičaMeta-Wiki: výkladový slovník volně dostupné dokumenty sbírka citátů volně dostupné knihy a manuály otevřené zpravodajství volně dostupné vzdělání adresář biologických druhů sdílená sbírka médií svobodná databáze vědomostí otevřený cestovní průvodce koordinace projektů Wikimedia

Píča - Wikipedia

Ve starém slovníku jsem našel pro slovo piča význam slepičího pohlavního orgánu, otvoru. Tak se domnívám, že to byla hrubější forma nadávky,pro ženu, ve smyslu nejen, že je hloupá, ale že dá, podrží každému kohoutovi, něco jako kur-va.-- Tento nepodepsaný komentář přidal(a) uživatel(ka) Nokia

Píča – Wikipedie

wikipedia pičaEnglish: Píča is a Czech and Slovak profanity that refers to the vagina similar to the English word cunt.

MAP30: Píča (Kama Sutra) - The Doom Wiki at DoomWiki.org

wikipedia pičaUnicode. To že symbol pro píču stále není v Unicode standardu zasluhuje mnohem větší pozornost. Existuje v tomto ohledu nějaká snaha jej co nejdříve prosadit a implementovat?

Diskuse:Píča – Wikipedie

wikipedia pičaPíča (Czech pronunciation: ), sometimes short piča or pyča, is a Czech and Slovak profanity that refers to the vagina similar to the English word cunt. It is often represented as a symbol of a spearhead, a rhombus standing on one of its sharper points with a vertical line in the middle, representing a vulva.

Píča - Wikiwand

Toto je rozlišovacia stránka.Obsahuje rozličné významy uvedeného hesla. Ak ste sa sem dostali cez odkaz v článku, prosím, vráťte sa a opravte ho tak, aby odkazoval priamo na najvhodnejší význam.

Sarah Jessica Parker - Wikipedia

wikipedia pičaPica, an alternative name for the grape Merille Pica, a lance used by a picador in bullfighting Pica (typography), a unit of length used in typesetting and document layout píča, a rude expression for a vagina in the Czech Republic and Slovakia

Wikipedie, otevřená encyklopedie

wikipedia pičapiča; Pronunciation . IPA : /ˈpiː.t͡ʃa/ Noun . píča f (taboo slang, vulgar) cunt, pussy, twat a woman, a cunt (derogatory term for a woman) Declension

Pica - Wikipedia

Píča je vulgární slovní označení pro ženský vnější pohlavní orgán – vulvu, nebo přeneseně pro ženu samotnou. Jako hrubá nadávka se dá použít i pro muže ; pro maskulinní objekty existuje i přechýlená varianta – nadávka s pseudolatinizující koncovkou -us .

piča - Wiktionary

This is a file from the Wikimedia Commons.Information from its description page there is shown below. Commons is a freely licensed media file repository. You can help.

Piča – Wikipédia

wikipedia pičaNov 04, 2019 · piča f (genitive singular piče, nominative plural piče, genitive plural pičí, píč, declension pattern of ulica) cunt, pussy (female genitalia) Choď do piče! — Fuck you! (literally "Go into a cunt!") Je to na piču. — It sucks / It's worth a fuck. Ona je piča! — She's a cunt / She's a bitch. Je to v piči. — It's fucked up. (lit.

píča - Wiktionary

This is a file from the Wikimedia Commons.Information from its description page there is shown below. Commons is a freely licensed media file repository. You can help.

Logo studia, Habitania.