designtyponet.cz

baner

Slovo kunda

analni mrdka

sexi seznamka cz

dpp,cz

holky z naší školky 2019

holky na tahu trailer 2019

flirt on hleda jeho

mrdani panicek

single lady 5. díl

plejtvák single lady

sex privaty okres blansko

beefit

Grafologie a Psychologie: Výzkum na téma vulgarismy v ČR

Pár příkladů: české slovo kunda, kterým se mnohdy nadává nenáviděným lidem, pochází zřejmě z latinského cunnus a do češtiny se dostalo přes středohornoněmecké Kunt. Třeba Valaši tímto jménem křtili své dcery kolem Kladska, nazývala se tak mladá děvčata.

ABZ slovník českých synonym - on-line hledání

Slovo „kunda" se používá v několika významech, jak už to u výrazů spjatých s análně-genitální anatomií bývá. První je ne právě pěkný: jde o nadávku, o označení celého člověka, většinou ženy, která je pojmenována podle jedné části těla.

Nové poznatky o Kundě - Blog iDNES.cz

slovo kundaKunda může být: synonymum pro slovo píča, resp. vulva, pochází z psané formy anglického slova cunt, které se ale správně čte kənt. v geografii Kunda – město v Estonsku Kunda (řeka) [..]

Kunda – velký jazykový a významový rozbor oblíbeného slova

slovo kundakunda. Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedInu Sdílet na Google+. Tažením do stran si zobrazíte další náhodné slovo. Ok, rozumím.

Zeman nevi jak se anglicky rekne Kunda? A ze se to slovo

Ač byste tento jedinečný nástroj rozkoše hledali mezi mýma nohama marně, provází mne kouzelné slovo KUNDA, celým mým dosavadním životem. Začalo to už v dětství. O skutečné kundě, kterou jsme jako kluci znázorňovali kreslením kosočtverců s čárkami kolem, znázorňujícími chlupy, jsme tehdy měli jen mlhavé představy.

Píča – Wikipedie

Tato stránka je rozcestník, tj. místo s odkazy na různé články, které by jinak měly stejný název.Pokud vás sem dovedl odkaz, který by měl správně směřovat na specifický význam tohoto pojmu, můžete Wikipedii pomoci tím, že se vrátíte na odkazující stránku a tamní odkaz opravíte tak, aby vedl přímo na odpovídající článek.

superfekundace - ABZ.cz: slovník cizích slov

slovo kundaLidovymi zkomoleninami vzniklo moje poptavane slovo. Je to pravda, neni etymologie tohoto slova jina? mlouvam se za charakter otazky, ale je pro me nanejvys zajimava. Dobrý den, napadá mě jeden dotaz, který určitě není z těch nejběžnější, a to sice etymologie českého slova píča.

Rýmy na slovo Kunda - Rýmovač

Lidovymi zkomoleninami vzniklo moje poptavane slovo. Je to pravda, neni etymologie tohoto slova jina? mlouvam se za charakter otazky, ale je pro me nanejvys zajimava. Dobrý den, napadá mě jeden dotaz, který určitě není z těch nejběžnější, a to sice etymologie českého slova píča.

Definice A Význam Kunda

V jazykové skupině bantu, kterými se hovoří v obou Kongách, Angole a pár okolních zemích, slovo "kunda" znamená "rodina" a existují dokonce i lidé z kmene Kunda, hovořící jazykem zvaným kunda. Každopádně je to pěkné slovo, snadno vyslovitelné pro lidi nejrozmanitějších jazykových skupin.

Kniha o kundě - Karel Utte, Nela Astonová, brožovaná vazba

Kunda," vysvětluje Zeman. „Takže s prominutím v textech této skupiny je kunda sem, kunda tam. Opravdu dokonalý případ politického vězně jako vyšitej,“ řekl Zeman, který označil členky skupiny Pussy Riot za deviantní dámy.

Logo studia, Habitania.