designtyponet.cz

baner

Drevenyturnaj.webnode. cz

chcu mrdat

nahe holky v sauně

dvě holky jeden hrnek

flirt tekst

kunda font

mrdka v

budapest escort

seznamka rokycany

sex eva brno

janderka amateri

beefit

Dřevěný turnaj - Strana 2 — Goodgame Empire Forum

drevenyturnaj.webnode. czA docela komické na tom všem je že když jsem napsala diplomatovi že jim děkuji za zkažený DOMLUVENÝ útok,že jde vidět jak vedou alianci když člen s hodností generála není schopen dodržet podmínky protože jim nedal vědět a nereagovali na stáhnutí podpor,vzal si komunikaci jejich velitel roburu cosi a prej si rádi udělají všichni turnaj na mě

Dřevěný turnaj - Strana 6 — Goodgame Empire Forum

Více na www.drevenyturnaj.webnode.cz Kdokoliv se od pátečních 21:00 přihlásil a přihlásí do turnaje, bude přihlášen do příštího kola. V nejbližší době bude seznam přihlášených hráčů na webu turnaje a se začátkem zimního kole počítáme 22.12. Na webu turnaje je i info ohledně pokračování dřevěné loterie.

Dřevěný turnaj - Strana 6 — Goodgame Empire Forum

Jak je důležité míti názor? :-) Dřevěný turnaj je pro hráče, kteří si chtějí zabojovat jinak, než je obvyklé. Dřevěná loterie je pro všechny.

drevenyturnaj.webnode.cz - Jak je důležité míti názor? :-)

Přátelé. Dovolím si informovat o záležitosti, ke které jsem přispěl svojí troškou do mlýna. Před několika dny jsme přišli s akcí pro aktivní hráče na prázdniny, ke které nebudete potřebovat rubíny a mohla by tak vyhovovat i menším aliancím.

Dřevěný turnaj — Goodgame Empire Forum

Tak se nám v předvánoční čase, po těžkých porodních komplikacích, narodilo pár novinek z Dřevěného turnaje:)) Tou nejžhavější je datum spuštění nového kola turnaje a novinka z loterie, kdy výherce si bude moci vybrat mezi velitelem za 835 000 rubínů, nebo mobilním telefonem za 8 000,- Kč.

Logo studia, Habitania.